części samochodowe
wyposażenie warsztatów
  1. TEMOT
  2. O firmie

  O firmie

  Firma TEMOT zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową części, akcesoriów i wyposażenia do samochodów osobowych dostawczych oraz motocylki. Specjalizujemy się również w wyposażeniu warsztatów branży motoryzacyjnej. Dzięki wypracowaniu skutecznych rozwiązań,nabyciu specjalistycznej wiedzy i ciągłym intensywnym rozwoju jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szybką i fachową obsługę.

  Wyróżniają nas niezwykle atrakcyjne ceny, doskonała logistyka oraz dostępność towaru „od ręki”.

  Posiadamy własną flotę samochodową, która dostarcza towar bezpośrednio do klienta.

  Jesteśmy skoncentrowani na Klientach, naszym priorytetem jest dążenie do wyjątkowych standardów. Współpracujemy ze światowymi liderami w sprzedaży części zamiennych, posiadamy doświadczony zespół pracowników, który jest w stanie sprostać zmieniającym się wymogom.

  Dysponujemy rozwiązaniem wspierającym naszych Klientów w doborze części i dokonywaniu zamówień drogą elektroniczną. Strona Internetowa zamówień umożliwia dokonanie tego za pomocą prostej w obsłudze, intuicyjnej platformy internetowej Webterminal. Pozwala ona na zakup, sprawdzanie zamienników, składanie zamówień i zarządzanie nimi oraz przeglądanie dokumentów zakupu.

  TEMOT OSTROW WLKP TEMOT MAGAZYNTEMOT SALA SPRZEDAZYTEMOT PARKING
  Nasi dostawcy:
  ashikacontitechGROUP AUTOFASTESEN SKVYATOdenckermannerlingfebiLIGUI MOLYkamokaPod DebamikayabaluklinexmannmagnetimeatdoriamettelioptimalfaggatesgspinalprmichelinmonroenarvangknissensnrfphilipspierburgpirellipolmopurfluxromixruvillesachssasicsentechsidemsnrstatimsteinhofswagtedgumtycvaicovaleovartavdovernetwixbollthuletaurusrezawplastBOSCHShellElfCastrolMobilK2ajusaabakusabsjanmor